Vestiyer Hizmetleri


24 Nisan 2012 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


Vestiyer Hizmetleri

Vestiyer Nedir ?
Vestiyer Hizmetleri 

Vestiyer siz misafirlerimize güzel gün ve gecelerinizde misafirlerinizi profesyonel güler yüzlü personellerimiz karşılayıp mont,palto,kaban,ceket, çanta tarzı değerli eşyalarınızı alır sizler adına güvenle korur işiniz bittiğinde tekrar size geri verir.

Vestiyer Hizmetleri

Şirketimiz vestiyer organizasyonlarında  güvenilir ve uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Personellerimizin şık giyimleri, güler yüzlü olmalarıyla müşterilerimize verdikleri güvenin kalıcı bir iz bıraktığının bilincinde olan şirketimiz bu sektörde isim yapmayı başarmıştır.

Vestiyer hizmetleri Kongre Merkezleri, Oteller, Özel Davetler, Açılış, Toplantı, Rastorantlar, Club, istediğiniz her yerde düzenlediğiniz gün ve gecelerde kesintisiz resmi tatil , dini bayramlar dahil 365 gün boyunca sizlere vestiyer hizmetini profesyonel kadrolarımızla vermekteyiz. Kaliteli ekipmanlar ve işini çok iyi bilen uzman personellerimiz işlerinizi kolaylaştırır. Sizlere pratik çözümler sunar. 30 dakikalık kurulumla binlerce kişiyi ağırlayabilecek tecrübeye sahip olup hizmet kalitemizden sizlerde yararlanabilirsiniz. Dünya kongre turizminin Türkiye çapında kurumumuz kendisini kanıtlamıştır.

 

İlgili Anahtar Kelimeler

Vestiyer, Vestiyer Hizmeti, Kiralık Vestiyer, Vestiyer Şirketi, Vestiyer Firması, Vestiyer Telefonu, Vestiyer Personeli, Alo Vestiyer, İstanbul Vestiyer, Vestiyer Sitesi

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat