T.C.MEB.ÖZEL BESTEM BALE KURSU


24 Ağustos 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Diğer Sektör Hizmet


T.C.MEB.Özel Bestem Bale Kursu;3,5 Yaşından itibaren her yaş grubuna;Bale,Hip-Hop,Modern Dans,Pilates,Latin Dansları,Tango dersleri verilen özel bir bale kursudur.
Kadromuz,profesyonel,uzman,konservatuar mezunu,anatomi ve pedagoji eğitimi olan,eğitmenlerden oluşmaktadır.Günümüzde,dünyada geçerliliği olan;Rus Vaganova ve İngiliz Kraliyet Akademisi tekniklerinde bale eğitimi vermekteyiz.
Amacımız;öğrencilerimize;disiplin,zerafet,özgüven ve estetik kazandırmaktır.10 yıllık eğitim sürecini tamamlayan kursiyerlerimize MEB.onaylı sertifika vererek,onlara Bale eğitmeni olma imkanları sunarak,meslek edinmelerini sağlamaktayız.
Fiziksel olarak yetenekli ve hevesli olan öğrencilerimizi;Devlet Opera ve Balesi bü
nyesinde tertiplenen Çocuk Balelerine ve Konservatuarların Klasik Bale ve Modern Dans bölümlerine yönlendirmekte ve sınavlarına hazırlayıcı eğitim programları sunmaktayız.
Bale’nin yanısıra;9-14 Yaş Hip-Hop,16 Yaş ve Üstü Modern Dans,erişkinler için ;Pilates,Latin Dansları(Salsa) ve Tango eğitimleri de vermekteyiz.
Tango ve Latin türleri için partner zorunluluğu yoktur.
Kayıtlarımız her yıl EYLÜL ayı başında başlamaktadır.Kayıt esnasında;kursiyerlerimizin seviyeleri tespit edilerek,yaş ve seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler.EKİM ayı başında başlayan derslerimiz,HAZİRAN ayı sonunda tertiplenen yılsonu Gösterisi ile son bulmaktadır.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat