RF Modül, Uart Modül, FSK Modem Modül | Wireless Technologies


10 Nisan 2013 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İzmir


RF Modülün misyonu, devamlı olarak daya yüksek teknoloji ve kalite RF ürün ve hizmet üretimidir. Ürünlerimiz arasında ISM bandında çalışan RF Receiver, RF Alıcı, Transmitter Verici, ve Transceiver Alıcı – Verici Modülleri, Yüksek Kazançlı RF Anten Çeşitleri, RF SMA konektörler Ve Çeşitleri bulunmakadır. 

Özellikle RF Receiver, Transmitter ve Transceiver modüllerimiz, çok geniş bir uygulama yelpazesi içinde kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu uygulama alanlarına örnek olarak Uzaktan Anahtarsız Giriş sistemleri, SCADA ve telemetri sistemleri, Endüstriyel Otomasyon ve Kablosuz Sensor uygulamaları gösterilebilir.

Fiyatları, Kalitesi ve Özellikleri ile çok gelişmiş olan RF Modüllerimiz, Profesyonel uygulamalarda müşterilerine oldukça fazla kazançlar sağlamaktadır.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat