Remax Bursa Emlak Gayirmenkul Danışmanı


11 Kasım 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Diğer Sektör Hizmet


Türkiye’de ve dünyada en geniş emlak alış ve satış bilgi ağına sahip ve en güvenilir emlak firması Remax da gayrimenkul danışmanı olarak hizmet veriyorum.

Türkiye’nin her yerinde satılık ve kiralık daire, iş yeri, arsa, konut, villa ve ev gayrimenkul ilanları için hizmetinizdeyim.

1980-1982 yıllarında Toplu Konut inşaatlarında kontrolorlük ve 1982 ve 2009 yılları arasında Milli Savunma Bakan’lığında bakanlığa ait her türlü inşaatın denetimini yaptım. Daha sonra merkezi Ankara olan bir gayrimenkul değerleme firmasında Emlak Değerleme Uzmanı olarak görev yaptım.

Uzun yıllar yaptığım denetim görevlerimde dürüstlük ve iyi hizmet prensipleri ile çalıştım. Emlak alış, satış ve kiralama işlemlerinizde sizlere en iyi hizmeti vereceğimden ve sizin hakkınızı koruyacağımdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat