OSK Vana Sanayi Ltd. Şti.


1 Ağustos 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


1948 yılında Kirkor ve Sebuh Çavuşyan tarafından kurulan O.S.K. ÇAVUŞYAN Vana Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. evlerde kullanılan musluk ve vana üretimiyle işe başlamıştır. 1950 yılında gemi ve akaryakıt vanası imalatına başlayan firmamız, 1995’den bu yana trafo vanaları üretmektedir.

O.S.K. ÇAVUŞYAN Vana Sanayi üretimde yüksek kalite anlayışının yanısıra, güvenilir standartlara sahiptir ve teslimat terminlerine daima sadıktır. Firmamız mükemmeli hedefleyen anlayışıyla vana sektöründe saygın bir kurum ve marka olarak tanınmaktadır.

60 yıldır dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan O.S.K. ÇAVUŞYAN Vana Sanayi LTD, ürünlerinde daima ulusal ve uluslararası standartları gözetmektedir. Şirketimiz, günümüz gelişmelerine ve taleplere uygun yeni ve cesur çözümler üretmekte, üretim sonrasında ürünlerinin sorumluluğunu taşımaktadır.

Aile şirketi geleneğini halen sürdürmekte olan firmamızın politikası, müşterilerine daima daha yüksek kaliteyi sunmaktır. Markamızı tercih etmenizin nedeni olan bu değerlere 60 yıllık geçmişimizde olduğu gibi günümüzde de sadık kalmaya özen göstermekteyiz.

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat