MyDISK Veri Kurtarma


7 Mart 2013 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


MyDISK Veri Kurtarma 17 yılın vermiş olduğu profesyonellikle veri kurtarma işlemleriniz yapmaktadır. MyDISK, Veri kurtarma firmaları, bankalar, büyük sanayi kuruluşları, uluslararası şirketlerin Türkiye ofisleri, kamu kurumları, mali müşavirler, reklam ajansları ve fotoğraf stüdyoları da dahil olmak üzere 15000’i aşkın müşterimiz MyDISK’in profesyonel veri kurtarma hizmetlerinden yararlanmıştır.

MyDISK müşterilerine uygulamakta olduğu ÜCRETSİZ analiz ile diskinizin kesin arızası, yapılan müdahale, işlem süresi ve çıkacak fiyat teklifini belirleyerek webden sizin adınıza açılacak sayfadan yayınlamaktadır. Sizin adınıza açılacak olan sayfadan diskinizi 7/24 takip edebilir, diskiniz hakkındaki son güncellemeleri görebilirsiniz.

MyDISK’in veri kurtarma alanındaki başarı oranı müdahalesiz disklerde 99%dur. Eğer disk bize müdahalesiz olarak gelir ise verileriniz büyük ölçüde kurtulur. Ama size daha kesin bilgi verebilmemiz için diskinizin tam donanımlı clean room ve laboratuvarda ÜCRETSİZ olarak analize girmesi gerekiyor. Analiz sonunda size daha kesin bilgiler verilecektir.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat