Avkom Teknoloji


6 Temmuz 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


Avkom Teknoloji yayıncılık, dijital video ve medya sistemleri konularında, ülkemizin en köklü ve güçlü firmalarından biridir.
15 yıllık tecrübe birikimi, yüzlerce firmada çalışmakta olan binlerce ürün ve güçlü iş ortakları sayesinde, yıllardır sektörde ilk akla gelen isim “Avkom” olmaktadır.
Sadece Türkiye’de değil, yurtdışında yaptığı görkemli kurulumlarla da, ülke ekonomisine katkıda bulunmakta ve başarılı Türk mühendisliğini yabancılara tanıtmaktadır.
Hem servis kadrosu ve hem de sürekli el altında bulundurulan yüzlerce yedek ürün sayesinde, müşterilerin karşılaşabileceği sorunların birçoğuna, acil müdahale etme yetkinliğine sahip bir firmadır. 
Ürünlerin sadece satışını yapan değil, neyi nerede kullanacağını çok iyi bilen, ekipmanları tanıyan, müşteriyi ürünler konusunda doğru yönlendiren, eğitimini tam olarak verebilen ve etik ticaret konusunda hassasiyete sahip bir firmadır Avkom Teknoloji.
Biz güvenebileceğiniz, doğru kişileriz…

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat